Вхід

Прикладне програмне забезпечення

Бібліотека програм багаторозрядної арифметики у паралельній моделі обчислень у комплексі СКІТ

Бібліотека програм багаторозрядної арифметики у
паралельній моделі обчислень впроваджена у інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України (лабораторії високопродуктивних та розподілених обчислень) може бути використана для реалізації швидких криптографічних алгоритмів та протоколів з широким діапазоном ключів за довжиною, для реалізації багаторозрядних алгоритмів з розв’язання задач зі трансобчислювальною складністю з метою зменшення впливу накопиченої похибки заокруглення на результат алгоритму у паралельній моделі обчислень.

Пакет LAMMPS

Пакет встановлено на скіт-3.4 як lmp_g++_openmpi
Зібраний з mkl та /opt/openmpi/1.8
 Запуск
/usr/local/bin/lmp_g++_openmpi

Прикладне програмне забезпечення

Окрім стандартних базових сервісів та програмного забезпечення, що є складовою суперкомп'ютерних комплексів, наші фахівці готові надати унікальні розробки та послуги, яких немає на інших подібних системах.

Інтелектуальний програмний засіб Inpartool_g

На суперкомп’ютері СКІТ-4 функціонує інтелектуальний програмний засіб Inpartool_g для автоматичного дослідження та розв’язання з оцінками достовірності комп’ютерних результатів систем лінійних алгебраїчних рівнянь зі щільними матрицями на багатоядерному комп’ютері з графічними прискорювачами.

Бібліотека інтелектуальних програм LibInpar_G

На суперкомп'ютері СКІТ-4 функціонує бібліотека інтелектуальних програм LibInpar_G для дослідження математичних властивостей та розв’язування систем лінійних алгебраїчних рівнянь та алгебраїчної проблеми власних значень зі щільними матрицями на комп’ютері гібридної архітектури.

Інтелектуальний пакет PREDICTOR

Призначення бібліотеки Predictor - статистичне прогнозування в бізнес-розрахунках, наприклад, з метою аналізу обсягів передбачуваних продажів, вибору асортименту товарів та послуг за спрогнозованими цінами, задоволення потреб у чисельності персоналу.

Пакет NAMD

Пакет молекулярної динаміки NAMD призначений для моделювання надвеликих біологічних об'єктів на суперкомп'ютерах і володіє високою мірою масштабованості за кількістю обчислювальних ядер.

Для початку роботи з пакетом досить взяти як приклад профіль namd у формі запуску.

Пакет Gromacs

На кластері СКІТ встановлений пакет молекулярної динаміки Gromacs 4.0.7.

Для початку роботи досить вибрати профіль gromacs у формі запуску.

Також встановлена портована версія силових полів ffAMBER. Для її використання виберіть профіль gromacs-4.0.7-AMBER.

Використання пакету Abinit

На кластері СКІТ встановлений пакет квантової хімії Abinit 5.7. Для початку роботи досить вибрати профіль abinit у формі запуску.

Використання пакету GAMESS

На кластері СКІТ встановлений пакет квантової хімії GAMESS версій 2007 і 2009 років. Для початку роботи досить вибрати профіль gamess у формі запуску.

Використання пакету NWChem

Програма NWChem — популярний пакет обчислювальної хімії на суперкомп'ютерах з кластерною архітектурою.

вычисления на суперкомпьютере, сверхбыстрые вычисления, рендеринг, фитнес клубы, спортивные клубы