Вхід

FTP-сервер

На кластерному комплексі СКІТ було встановлено FTP-сервіс.
Призначенням сервісу є забезпечення завантаження початкових даних і вивантаження результатів розрахунків особливо великого розміру.
Так як ftp не захищений шифруванням потоку даних, що передаються, то передача відбувається швидше, займає менше ресурсів процесора.
FTP-сервер має доменне ім’я ftp.icybcluster.org. Для анонімних користувачів виділено окремий каталог /var/ftp/pub, котрий вважається домашнім для будь-якого користувача anonymous. При з’єднанні з FTP-сервером, анонімний користувач отримує доступ лише на читання вищезгаданого каталогу.
Для отримання доступу до використання ftp-сервера у режимі запису/читання користувачу кластера слід написати листа адміністраторам з обґрунтуванням нагальної необхідності у даному сервісі.
Користувачі кластера можуть працювати з сервером за допомогою ssh. Для копіювання  інформації на сервер можна використовувати  функцію scp, але для цього ім’я користувача має бути внесено до списку дозволених локальних користувачів на сервері. Кожному локальному користувачу при копіюванні даних виділяється його домашній каталог, в якому він зможе виконувати будь-які маніпуляції.
Щоб потрапити на ftp-сервер ззовні можна скористатися браузером, ftp-клієнтом або ssh. Для ssh потрібно вказати порт 3122 (маршрутизатор по указаному порту перенаправить локально на ftp-сервер). Для копіювання необхідно вказувати той самий порт.

вычисления на суперкомпьютере, сверхбыстрые вычисления, рендеринг, фитнес клубы, спортивные клубы