Вхід

Порядок початку роботи з кластером через грід

Якщо Ви хочете працювати з комп'ютером СКІТ через грід, необхідно виконати наступні кроки.

  1. Кожній фізичній особі, тобто кожному співробітнику, який буде працювати в гріді, потрібно особисто отримати сертифікат користувача грід у КПІ чи регіональному центрі сертифікації: https://ca.ugrid.org/wiki/index.php/New_certificate
  2. Потрібно приєднатися до існуючої віртуальної організації, або створити та зареєструвати свою ВО в КНУ: http://grid.org.ua/voms/. Якщо ця віртуальна організація вже підключена до СКІТ, цього достатньо. Організація, яка реєструє ВО, стає центром ВО.
  3. Необхідно надіслати офіційний лист від імені організації-центру ВО, на ім'я директора Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова Сергієнка І. В. із запитом на використання комплексу СКІТ для обслуговування зазначеної Вами віртуальної організації.

У листі необхідно вказати:

1) мету надання ресурсів СКІТ:

2) зобов'язання вашої організації в якості центру ВО стосовно ІК та інших учасників УНГ.

Вона повинна гарантувати, що всі члени ВО, незалежно від їх місця роботи:

Вона повинна гарантувати, що менеджер ВО та адміністратори ВО будуть виконувати свої обов'язки та оперативно реагувати на інциденти безпеки, інші повідомлення та запити адміністраторів грід-сайту ІК.

3) В листі повинно бути вказано, що організація бере на себе відповідальність за будь-які збитки ІК, іншим учасникам УНГ, або користувачам СКІТ завдані внаслідок зловмисних дій чи порушення правил використання грід членами ВО.

4) До листа повинні додаватися:

Лист потрібно надіслати у відсканованому вигляді на e-mail (для звірки змісту), та після затвердження передати / переслати в ІК оригінал.

Заявка не обов'язково буде прийнята. ІК залишає за собою право відмовити у наданні ресурсів як кластера, так і грід-сайту.

Шаблон листа запиту можна завантажити тут.

вычисления на суперкомпьютере, сверхбыстрые вычисления, рендеринг, фитнес клубы, спортивные клубы